Skip to main content

Sawex Foods - sprawdzony partner

Ponad 30-letnie doświadczenie w imporcie, konfekcjonowaniu
i sprzedaży produktów zbożowych czyni nas godnym zaufania partnerem gwarantującym naszym klientom szeroką gamę produktów dla cateringu i przemysłu, terminowe dostawy i obsługę posprzedażową. Oferujemy bezpośrednie dostawy ryżu, kasz, płatków zbożowych i produktów strączkowych w opakowaniach cateringowych i przemysłowych jak również całych kontenerach dla hurtowni dystrybucyjnych, cateringu, zakładów produkcyjnych i konfekcjonerów produktów zbożowych już przy minimum logistycznym na poziomie 1 palety z możliwością miksowania asortymentu. Dzięki wysokim standardom jakościowym naszego zakładu produkcyjnego (certyfikat IFS) oraz współpracy ze sprawdzonymi dostawcami wyselekcjonowanych i przebadanych ziaren oferujemy naszym klientom wysokiej jakości produkty naturalne o powtarzalnych parametrach jakościowych.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów i współpracy handlowej.

Wybierz rodzaj oferty

Bezpośrednie dostawy produktów cateringowych

Dostarczamy szeroką gamę produktów w opakowaniach cateringowych pod markami RANI, HALINA, SOTTO i SUGOI o różnych gramaturach 2kg, 3kg i 5kg w zależności od asortymentu i potrzeb naszych klientów. Realizujemy szybkie dostawy produktów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami zapewniając ciągłą dostępność produktów przy stałej współpracy. Szczegółowy monitoring parametrów dostarczanych do nas surowców oraz w pełni kontrolowany proces ich czyszczenia, pakowania i magazynowania gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość dostarczanych produktów, co pozwala w pełni zaspokoić ich potrzeby i tworzyć niezapomniane kompozycje wyśmienitych dań cateringowych trafiających w gusta konsumentów.
Szczegółowa oferta produktów cateringowych wraz z danymi logistycznymi i opisem jest dostępna w zakładce CATERING

Oferta dla Twojego biznesu

Jesteśmy dostawcą surowców i produktów konfekcjonowanych w szerokiej gamie asortymentowej do największych zakładów produkcyjnych i sieci handlowych na terenie kraju i za granicą. Oferujemy szybkie dostawy produktów w opakowaniach przemysłowych o gramaturze 15kg, 25kg, big bag - 1000kg i kontenerach - 24000kg. W celu zapewnienia naszym klientom dostaw produktów najwyższej jakości wprowadziliśmy bardzo rygorystyczny system kontroli dostarczanych do nas surowców, posiadamy własne laboratorium, w którym badana jest zgodność parametrów dostarczanych surowców z naszymi specyfikacjami jakościowymi. Większość surowców przed zapakowaniem w opakowania sprzedażowe podawana jest specjalistycznemu procesowi czyszczenia w naszym zakładzie produkcyjnym, który gwarantuje wysoką czystość ziarna w produkcie finalnym.
Oferujemy również możliwość pakowania wybranych surowców pod marką własną Państwa firmy, z tej oferty skorzystało już wiele sieci handlowych i hurtowni dystrybucyjnych.
Szczegółowa oferta na produkty w opakowaniach przemysłowych dla klientów B2B dostępna jest w zakładce B2B

Doskonałość każdej porcji

Wyselekcjonowane ziarna od sprawdzonych dostawców, kontrola parametrów i monitoring surowca na każdym etapie produkcji oraz wykwalifikowana kadra pracowników, która czuwa nad tym aby proces pakowania odbywał się z najwyższą starannością, sprawia że jakość naszych produktów zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki naszym produktom możecie Państwo dostarczyć swoim klientom dania, które zachwycą smakiem i jakością składników oraz sprawią, że każda porcja będzie doskonała.