Skip to main content

  Kontakt w kwestiach sprzedaży

  Sawex Foods spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Dane kontaktowe

  ul. Wiertnicza 70, 02-952 Warszawa
  NIP: 951-234-98-80
  tel.:(0 22) 651 79 04 do 07
  faks: (0 22) 651 79 09

  W kwestiach sprzedaży prosimy o kontakt na maila:

  sawex@sawexfoods.pl

  andrzej.rowicki@sawexfoods.pl 

  Catering/B2B: artur.pieprzowski@sawexfoods.pl
  Ocelio: info@ocelio.pl

  Dla dostawców

  Firma Sawex Foods, producent wyrobów z ryżu, kaszy, grochu, zbóż, fasoli w związku ze stale zwiększającą się produkcja zaprasza do współpracy producentów surowców w wersji konwencjonalnej oraz Bio np.

  • Ryżu: białego, jaśminowego, basmati, brązowego, dzikiego, sushi.
  • Soczewicy: żółtej, zielonej, czarnej, czerwonej.
  • Fasoli: czerwonej drobnej, białej, Jaś.
  • I innych: amarantus, chia, ciecierzyca, quinoa.

  Zapraszamy do współpracy producentów opakowań z tektury litej i falistej drukarnie foli. Zapraszamy do współpracy firmy logistyczne, transportowe.
  Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie ofert na maila: zakupy@sawexfoods.pl

  Powyżej podane przez Ciebie dane osobowe zbierane są przez – Sawex Foods spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-952) przy ul. Wiertniczej 70 („Administrator”, „Sawex”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego Administratora, w tym prezentowania usług i produktów oferowanych przez Administratora. W zakresie dopuszczalnym przez Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych (RODO) w każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw wobec swoich danych osobowych, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Szczegóły odnośnie jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz tutaj. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych przez Sawex możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem adresu e-mail: sawex@sawexfoods.pl