Skip to main content

Już 11-12 września 2021 w Hali Expo XXI w Warszawie odbędą się największe targi fitness&wellness w Europie środkowo-wschodniej – FIWE MUSIC. Przywiązujemy ogromną uwagę do zdrowego odżywiania i jakości naszych produktów, dlatego zaprezentujemy na nich gamę naszych bezglutenowych produktów Ocelio!

Targi FIWE MUSIC to nie tylko bogata oferta wystawiennicza i konferencje biznesowe, ale również spotkania z gwiazdami kulturystyki, pokazy mody oraz koncerty. Będzie to dla nas doskonała okazja, aby zaprezentować produkty Ocelio ważnej grupie odbiorców, jaką są przedstawiciele branży fitness. Dieta to podstawa zdrowego trybu życia, dlatego produkty Ocelio doskonale wpisują się w tematykę wydarzenie, na którym poruszane będą również tematy odżywiania. Stanowisko na targach będziemy dzielić wspólnie z zaprzyjaźnioną firmą cateringową – Równowaga w pudełku, która oferuje zbilansowaną dietę pudełkową na terenie 10 miast w Polsce.

FIWE MUSIC to także okazja do zgłębienia wiedzy na temat branży. Jest to możliwe nie tylko dzięki szerokiej ofercie prezentowanej przez najnowocześniejsze przedsiębiorstwa kluczowe dla fitness i kulturystyki, ale także dzięki licznym konferencjom, które zmieniają przyszłość tego sektora gospodarki. Należą do nich między innymi FIWE Experts, FIWE Diet, FIWE Training, FIWE Presonal Trainer, FIWE Business czy Debata CEO&Experts.

Zapraszamy na nasze stanowisko – 1.67