Skip to main content

Bezglutenowe produkty Ocelio zyskują coraz większe grono stałych klientów, którzy od drugiej połowy sierpnia mogą je kupić również w internetowym sklepie Bee.pl. To kolejny e-sklep, który zaufał naszej marce i wprowadził na swoje „półki” produkty Ocelio. W sklepie znajdziemy m.in. bezglutenowe napoje roślinne, owsiane musli, mieszanki do wypieku ciast i chleba oraz ryż.

Bee.pl to sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada m.in. ekologiczną żywność, naturalne kosmetyki i suplementy diety. Przyświeca mu idea less waste, dlatego podczas procesu pakowania paczek, ponownie wykorzystuje resztki kartonów, które nadają się do ochrony zawartości oraz ograniczają w znacznym stopniu zużycie folii.

Marka Ocelio doskonale wpisują się obecną ofertę sklepu Bee.pl. Wśród produktów dostępnych w e-sklepie znajdują się przede wszystkim te bezglutenowe – oznaczone znakiem Przekreślonego Kłosa, który świadczy o ich bezpieczeństwie dla osób chorujących na celiakię, uczulonych na ten alergen i świadomie go eliminujących ze swojej diety. Na Bee.pl znajdziemy również produkty BIO, na opakowaniach których znajduje się charakterystyczny znak Euroliścia, czyli Europejski Certyfikat Ekologiczny. Oznacza on, że produkty, które są nim sygnowane, uprawiane są zgodnie z rygorystycznymi normami rolnictwa ekologicznego, w dbałości o środowisko i bez wykorzystywania chemicznych środków ochrony, pestycydów i nawozów.

Serdecznie zapraszamy na www.bee.pl